YG Sports - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Default
de: Standard

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Red
de: Rot

en: Purple
de: Lila

en: Turquoise
de: Türkis

en: Pink
de: Rosa

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Email Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Yellow
de: Gelb

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Brown
de: Braun

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Light Blue
de: Helles Blau

en: Facebook URL
de: Facebook-URL

en: Twitter URL
de: Twitter-URL

en: Top Bar
de: Obere Leiste

en: Toggle navigation
de: Navigation aktivieren/deaktivieren

en: THEMETITLE settings
de: THEMETITLE-Einstellungen

en: Navigation (Collapsible)
de: Navigation (zusammenklappbar)
