YG Sports - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
