YG Sports - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Red
ja: レッド

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Email Settings
ja: メールの設定

en: Yellow
ja: イエロー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト
