YG Sprint (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Email
hr: E-pošta

en: Footer
hr: Podnožje

en: Address
hr: Adresa

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
