YG Sprint (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Email
ro: email

en: Footer
ro: Subsol

en: Address
ro: Adresă

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Contact Us
ro: Contactați-ne
