YG Sprint (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Footer
ca: Peu

en: Address
ca: Adreça

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
