YG Sprint (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Email
et: E-kiri

en: Footer
et: Jalus

en: Address
et: Aadress

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde
