YG Sprint (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Footer
fa: پاورقی

en: Address
fa: نشانی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
