YG Sprint (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Email
ja: メール

en: Footer
ja: フッター

en: Address
ja: 住所

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Instagram
ja: インスタグラム
