YG Sprint (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Footer
nl: Voet

en: Address
nl: Adres

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Contact Us
nl: Contact

en: Social Links
nl: Sociale links

en: About Us
nl: Over ons
