YG Sprint (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Address
oc: Adreça

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
