YG Sprint (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Footer
ru: Подвал

en: Address
ru: Адрес

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Contact Us
ru: Связаться с нами
