YG Sprint (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Email
sk: E-mail

en: Footer
sk: Päta

en: Address
sk: Adresa

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
