YG Sprint (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Footer
vi: Phần chân

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
