Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Map
pl: Mapa

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Roadmap
pl: Roadmapa

en: Map zoom level
pl: Przybliżenie mapy

en: Field types
pl: Typy pól
