Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Field types
sk: Typy polí
