Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Field types
et: Väljade tüübid
