Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Map
ca: Mapa

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Field types
ca: Tipus de camps
