Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Map
gl: Mapa

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa
