YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Field types
lt: Laukelių tipai
