YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field types
be: Тыпы палёў
