YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
