YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Field types
cs: Typy polí

en: Date value
cs: Datum
