YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
