YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
