YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Year
is: Ár

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
