YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Default
it: Predefinito

en: Year
it: Anno

en: Date format
it: Formato data

en: Month
it: Mese

en: Day
it: Giorno

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Date value
it: Valore della data
