YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Year
mr: वर्ष

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
