YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Default
oc: Per defaut

en: Year
oc: Annada

en: Date format
oc: Format de data

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Default value
oc: Valor per defaut
