YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Default
tr: Varsayılan

en: Year
tr: Yıl

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Month
tr: Ay

en: Day
tr: Gün

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Date value
tr: Tarih değeri

en: Min placeholder
tr: Min yer tutucusu
