YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن
