Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου
