Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Save
et: Salvesta

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Sitemap
et: Sisukaart
