Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
