Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Save
pt: Guardar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Sitemap
pt: Mapa do Site

en: Edited title
pt: Título editado
