Real-time SEO for Drupal (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Save
uk: Зберегти

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Body: @body
uk: Текст: @body

en: Edited title
uk: Редагований заголовок
