Real-time SEO for Drupal (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Unknown
ja: 不明

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
