Real-time SEO for Drupal (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Unknown
es: Desconocido

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Sitemap
es: Mapa del sitio

en: Content analysis
es: Análisis de contenido

en: configuration page
es: Página de configuración

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date

en: Edited title
es: Título editado

en: Empty formatter
es: Formateador vacío
