Real-time SEO for Drupal (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
