Real-time SEO for Drupal (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Content analysis
pl: Analiza zawartości

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
