YooMoney payment module (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: error
de: Fehler

en: Logging
de: Protokollierung

en: N/A
de: n. v.

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: logs
de: Protokolle

en: Select
de: Auswählen

en: info
de: Info

en: Default rate
de: Standardrate

en: View
de: Ansicht
