YooMoney payment module (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: error
pl: błąd

en: Logging
pl: Logowanie

en: N/A
pl: niedostępne

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Select
pl: Wybierz

en: info
pl: informacja

en: Payment description
pl: Opis płatności

en: View
pl: Pokaż
