YooMoney payment module (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: error
pt: erro

en: Logging
pt: Registos

en: N/A
pt: N/D

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Select
pt: Selecionar

en: info
pt: informação
