YooMoney payment module (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: error
vi: lỗi

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Select
vi: Chọn

en: info
vi: thông tin
