YooMoney payment module (1.0.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: error
el: σφάλμα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Select
el: Επιλογή

en: info
el: πληροφορία
