YooMoney payment module (1.0.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: error
hu: hiba

en: Logging
hu: Naplózás

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: logs
hu: naplók

en: Select
hu: Kiválasztás

en: info
hu: információ

en: Default rate
hu: Alapértelmezett díj
