YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: On
et: Sees

en: Name
et: Nimi

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele
