YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: On
it: Acceso

en: Name
it: Nome

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina
