YourOwnPrivate VPN (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: On
oc: Activat

en: Name
oc: Nom

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
