YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Name
pl: Nazwa

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej
